Jdi na obsah Jdi na menu
 

V sobotu 21.7. vystoupil ve Skokách Jarda Traband Svoboda a Petr Linhart, v neděli 22.7. následovala poutní mše svatá

22. 7. 2012

Živé Skoky 2012 pokračují!  V sobotu 21.7. v 18:00 proběhl koncert Jardy Svobody a Petra Linharta. Deštivé počasí neodradilo více jak 70 návštěvníků a atmosféra večera ve svíčkami osvětleném kostele byla velmi silná. Děkujeme všem, kteří se nezalekli nepřízní a útrap mokré cesty. Fotogalerie z koncertu zde.

V neděli 22.7. se ve pak ve 14:00 za účasti 80 poutníků konala prázdninová poutní mše svatá k památce Panny Marie Karmelské. Poutní mši  celebroval rektor akademické farnosti ČVUT P. Vladimír Slámečka. Mezi poutníky byla také početná výprava ZO Svazu důchodců z Karlových Varů. Při příležitosti této poutní slavnosti byla vyhlášena i zkrácená pouť k P. Marii Pomocné ze Skoků po poutní stezce v úseku Toužim-Skoky. Fotogalerie z poutě zde.


jarda-svoboda.jpgJarda Svoboda, frontman a hlavní autor skupiny Traband vystoupil ve Skokách s novým sólovým programem v doprovodu harmonia.
Harmoniem proti disharmonické době!

 

 

 

 

 

petr-linhart-1.jpgPetr Linhart, písničkář a vůdčí duch kapely Majerovy brzdové tabulky zahrál písně ze svých sólových alb Sudéta a Autobus do Podbořan,  mimo jiné inspirované geniem loci Skoků.

 

Náhledy fotografií ze složky Skoky v roce 2012