Jdi na obsah Jdi na menu
 

Skvělý koncert Martiny Trchové a Adama Kubáta

25. 8. 2014

Letošní letní, v pořadí sedmá koncertní sezóna ve Skokách měla opravdu velkolepý závěr. Postarala se o něj zpěvačka, písničkářka a výtvarnice Martina Trchová spolu s kytaristou Adamem Kubátem. Jejich Vzpomínka na Zuzanu Navarovou, recitál sestavený z písní předčasně zesnulé autorky, nadchl skokovské publikum v míře nebývalé. Není divu, podání obou protagonistů je natolik skvělé a zároveň pokorné vůči předloze, že je zcela srovnatelné s autentickým zážitkem dávných Zuzaniných koncertů. Martino a Adame, díky Vám. Zbývá snad ještě dodat, že koncert navštívilo 140 diváků a připomenout, že do konce září si mohou návštěvníci Skoků prohlédnout i výstavu maleb Martiny Trchové Deník z cesty do Santiago de Compostela.
Skvělé fotografie z večera pořídil pan René Volfík, najdete je na jeho stránkách a také na našem Facebooku. Děkujeme za poskytnutí fotografií!
A ještě zbývá upozornit na neméně zajímavé webové  stránky Martiny Trchové, které zachycují její tvorbu v celé renesanční šíři -  www.martinatrchova.com .

martina.jpg