Jdi na obsah Jdi na menu
 

S.O.S. CESTA DO SKOKŮ - brigády

1. 6. 2010

Vzhledem k blížícímu se termínu prvních akcí letošních Živých Skoků je třeba urychleně zajistit opravu rozbité polní cesty z Polomu do Skoků. Na cestě je již navezen potřebný materiál, který je nyní potřeba rozvézt po výmolech. Proto vyzýváme všechny práceschopné přátele a příznivce Skoků k pomoci při opravě uvedené cesty.

Nářadí bude možné si zapůjčit v kostele (bohužel máme tu jen jedno kolečko) v uvedených termínech. Pracovat na opravě cesty lze však i kdykoliv mimo vyhlášené termíny, nutno ovšem počítat s tím, že nářadí nebude v místě k dispozici. 

K opravě cesty je potřeba mít stavební kolečko, lopatu a hrábě. Uvedené pracovní nástroje je možné si zapůjčit v kostele, pokud zde bude přítomný někdo z organizátorů, v opačném případě je potřeba si tyto přivézt vlastní. Místo kolečka lze využít i jiného vhodného přepravního prostředku, třeba vozíku za auto. Samozřejmě nejideálnějším pomocníkem by zde byl vhodný zemní stroj, který však nevlastníme a ani si jej momentálně nemůžeme dovolit zaplatit. Proto spoléháme na Vaší pomoc a podporu. 

První organizovaná brigáda S.O.S. CESTA DO SKOKŮ proběhla v neděli 23. května, další pak 29. a 30. května a 2. a 4. června. Dobrovolníci, kterých však zatím mnoho nepřišlo, již odvedli kus práce a tak nyní zbývá ještě asi třetina práce. Případné další termíny budou zveřejněny také v Kalendáři akcí

Předem Vám všem děkujeme za pomoc!

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Oprava cesty do Skoků