Jdi na obsah Jdi na menu
 

Konec srpna bude patřit poutníkům i brigádníkům

20. 8. 2008

   Členové o. s. Pod střechou se ujali posledního termínu projektu Živé Skoky 2008 a zajistí zpřístupnění poutního chrámu veřejnosti. V rámci toho připravili i oblíbené noční prohlídky kostela, a to v sobotu 23. srpna a pátek 29. srpna ve 22.00 a 23.00 hodin.

   Od neděle 24. srpna do neděle 31. srpna bude kostel otevřen od 9.00 do 18.00 hodin. Kromě zpřístupnění kostela budeme zajišťovat i prohlídky s výkladem, k dispozici budou i propagační materiály.

   Současně se bude pokračovat v pracích na úpravách kostela a na zvelebení okolí kostela. Proto tímto vyzýváme i všechny příznivce a přátele Skoků, aby v rámci svých možností přijeli pomoci. Vzhledem k nedostatku nářadí uvítáme Vaše vlastní vybavení (hrábě, lopaty, krumpáče, křovinořez).

   Také uvítáme i pomoc dobrovolníků v rámci projektu Živé Skoky 2008 (průvodce).

   Pro zdatnější zájemce – turisty – pak připravujeme pochod z Toužimi do Skoků v trase poutní stezky. Uskuteční se v sobotu 30. srpna dopoledne, přesný čas srazu bude upřesněn po prověření dopravních možností. Akce se uskuteční pouze v případě dobrého počasí, aktuální zpráva bude zveřejněna zde, případně je možno se informovat na tel. 723 246 041.

   Plakáty ke stažení zde (kostel) (pochod).

 (OSPS)